Promocje doładowań

2020

Konkurs "Wakacje z Orange VII"

Wygraj 30 000 zł z Orange na kartę. Doładuj telefon i weź udział w konkursie. Każde doładowanie kwotą od 5 zł może walczyć o nagrodę główną w wysokości 30,000 zł. W konkursie do wygrania również telefony i doładowania konta głównego. Do zgarnięcia łącznie 336 nagród!

więcej
2020

Promocja „GigaBank w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę”

Giga Bank w taryfie Plus Elastyczna

Nowa promocja PLUS dla Abonentów korzystających z taryfy Plus Elastyczna na Kartę.
Doładuj telefon online w swoim banku w sieci Plus dowolną kwotą, a otrzymasz BONUS określony wg tabeli. Jeśli doładujesz kwotą 25zł lub wyższą, dodatkowo otrzymasz Pakiet Social gratis!
Bonus zostanie przyznany automatycznie najpóźniej w ciągu 24 godzin od momentu...

więcej
2020

Konkurs T-mobile “Wakacyjne doładowanie II”

t mobile 202005 wakacyjne doladowanie ii

Doładuj telefon na kartę w T-Mobile, Heyah lub Mix za minimum 30 zł i zawalcz nawet o 15 000 zł lub inną spośród 138 nagród. Konkurs trwa od 6 maja do 7 lipca 2020 r. Aby wziąć udział w konkursie “Wakacyjne doładowanie II” wystarczy:
1. Doładować online telefon w sieci T-Mobile, Heyah lub Mix na kwotę minimum 30 zł za pośrednictwem Twojego konta bankowego. 2. Odpowiedzieć na pytanie: Jak Ciebie ...

więcej
2020

Oferta dla klientów w T-Mobile na kartę „GB po doładowaniu”

Zapraszamy wszystkich, którzy są w T-Mobile na kartę i korzystają z taryfy Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy. Za doładowanie kwotą 25 zł i więcej T-Mobile dodaje dodatkowe 10 GB internetu w prezencie do wykorzystania w ciągu 30 dni. Promocyjna paczka internetu dostępna po pierwszym doładowaniu.
Zaloguj się w swoim banku i doładuj. Bonus aktywuje się automatycznie, co zostanie...

więcej

Partnerzy banku